Naše servisní středisko provádí opravy a servis spotřební elektroniky:
televizory (CRT, projekční, LCD, plazmové), videorekordéry, DVD technika, projekční technika, videokamery, audiotechnika, mikrovlnné trouby, dálkové ovladače.

Firma působí v branži již 17 let. Díky bohatým letitým zkušenostem, špičkovému technickému a informačnímu vybavení provozovny dosahujeme vysoké produktivity při opravách. Zjištění závady většinou zvládneme do hodiny. Proto i v dnešní době levné elektroniky jsou opravy u nás stále rentabilní.

Opravy televizorů většinou do 24 hodin.

Možnost odstranění poruchy v bytě zákazníKa nebo v našich firemních prostorách (závady, ktaré není možno odstanit u zákazníka)
Svoz televizorů do dílny (viz rozvoz).
Pomoc se zapojením a naladěním audio – video techniky (viz instalace).
Zdarma na požádání zapůjčení náhradního televizoru při opravě, která trvá déle než 2 dny (O tuto službu je nutno výslovně požádat).
Za zjištění odhadní ceny neplatíte, když oprava nebude realizována pro nerentabilní výši odhadní ceny.
Již mnohokrát se stalo, ze jsme opravili přístroje, které v jiných servisech vzdali jako neopravitelné.
Odborné poradenství zdarma! Pokud zvažujete zda nechat opravit porouchaný přístroj nebo zakoupit nový, informujte se na předpokládanou cenu opravy. Napište nám na servis@vatelectronic.cz , kde co nejpodrobněji popište závadu a nezapomeňte uvést přesný model přístroje. Naši zkušení technici ve většině případů již podle Vašeho popisu vědí, o jakou závadu jde a jsou schopni Vám říci, kolik to přibližně bude stát….budete jistě příjemně překvapeni a nic za to nedáte!

Jsme partneři největších evropských skladů náhradních dílů. Nikdy nevracíme zakázku neopravenou z důvodu, že nejsou náhradní díly – důvodu velmi obvyklého ve spoustě jiných opraven. Náhradní díly dodáváme za velkoobchodní ceny.

Opravářům nabízíme: nemůžete nikde v ČR sehnat součástku pro Vaši zakázku? Obraťte se na nás! Posíláme i na dobírku za 89,-

DOPORUČUJEME: Nejste z okolí Ostravy? Nevadí! Přesto můžete najít kvalitní servis pro Vaši elektroniku. Navštivte databázi nejkvalitnějších servisů v ČR, kde si najdete servisní středisko přímo v místě Vašeho bydliště:
www.cs-servisyelektroniky.com